Bārtas Rudens 2022

Iekrāso rudeni tūrisma festivālā “Bārtas rudens 2022”


Atpūtas bāzē “Ods” 17. un 18. septembrī norisināsies tradicionālais tūrisma festivāls “Bārtas rudens 2022”, kas būs piedzīvojums uz upes un mežā ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam un dabas baudītājam.


Jau tradicionāli festivālā pulcēsies ūdenstūristi. Apļveida ātruma nobraucieni, slaloma distance un komandas sacensības – tas viss baudāms gan pašiem sportistiem, gan arī skatītājiem.


Laivotāji, supotāji, plostotāji un citu peldierīču kapteiņi varēs startēt vienas dienas nobraucienā. Tas būs laivošanas piedzīvojums, kurā doties ar ģimeni, draugiem, lai baudītu skaisto Bārtas upes atvasaru.


Pa meža takām, brikšņiem un uzkalniem un ielejām dosies tie, kuri mežā jūtas visdrošāk – orientieristi. Sacensības rīkos orientēšanas klubs “DR-Krasts”.


Savukārt tie, kuri nejūtas mežā droši, lai skrietu ar kompasu un karti, varēs doties pašvaldības aģentūras “Dienvidkurzmes novada tūrisma centrs” pārgājiena seriāla “Izpēdo Dienvidkurzemi” posmā pa Bārtas pagasta takām, kurās ne mazums noslēpumi un dabas skaistumi.


Bet tiem, kam slinkums staigāt, skriet un airēt, noteikti patīk braukt ar velosipēdu un arī šogad “Odā” un tā apkārtnē biedrība “Priekules veloklubs” sadarbībā ar Dienvidkurzemes novada pašvaldības Sporta pārvaldi rīkos velokrosa sacensības, kurās startēt var ikviens, ja vien ritenim viss ir tehniskā kārtībā, lai dotos meža takās!


Pasākuma laikā darbosies dažādas radošas un aktīvas aktivitātes, kā arī mājražotāju un amatnieku tirdziņš.


Vakarā zaļumballe, kopā ar grupu "4 kW".


Pēc aktīvās dienas, laiks mierīgam vakaram pie ugunskuriem ar stāstiem par piedzīvojumiem šajā un arī iepriekšējos tūrisma festivālos, bet, kad elpa beidzot būs ievilkt, dejas līdz zvaigžņu lietum!


Uz tūrisma svētkiem ir aicināts ikviens laivotājs, supotājs, orientierists, velo braucējs un aktīvās atpūtas cienītājs.


Festivāla atklāšana 17. septembrī plkst. 10.30, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko aktivitāti un tiekamies!

Rezervēt laivu

Papildus informācijā lūgums uzrādīt vēlamo maršrutu, laiku ar datumu un cilvēku skaitu!

Vārds, Uzvārds*  
E-pasts*  
Telefona numurs*  
Ziņa*